Product Marketeer
Marketing
- Dynamische baan voor minimaal 32 uur per week in een internationale werkomgeving
- Goede werk/privé balans: deels hybride, flexibele werktijden en vrijdag vanaf 15.00 uur weekend
- Sportschool op kantoor, inclusief Personal Trainer
- Een marktconform salaris van tussen de €3300,- - €4500,- bruto per maand op basis van fulltime, afhankelijk van je ervaring
- Je werkt vanaf het kantoor in Breda in een internationale, warme, gezellige en ondernemende doen cultuur.
Over het bedrijf
Je komt terecht binnen een internationale werkomgeving, waarin je werkt met grote namen binnen de zoetwaren- en chocoladebranche. Als schakel tussen de leveranciers en de klant in het Non-Food kanaal is onze klant grote stappen aan het zetten in de branche. Ze werken voor Retail-ketens als de Action, maar zijn ook te vinden bij drogisterijen, bouwmarkten, tuincentra, etc. Ze zijn sterk in het ontwikkelen van aantrekkelijke food- en non-food product concepten. Door deze producten op verrassende plekken bij onze klanten binnen het Non-Food Retail te presenteren, garanderen ze een extra omzet voor de retailer én een extra afzetkanaal voor de (A-merk) fabrikanten. Bedrijven kiezen daarom bewust voor een samenwerking met deze partij. Het is een bedrijf waar jij elke dag mee kan lunchen, kan sporten in de fitnessruimte en in de pauze tafeltennis kan spelen. Ze hebben een enorme drive om synergetische relaties te bouwen, een gedrevenheid die neigt naar topsport. Iedereen krijgt de vrijheid en verantwoordelijkheid om te ondernemen op eigen terrein. Een goed idee verdient altijd een kans. Ze zijn van mening dat je optimaal presteert als je lekker in je vel zit en jezelf kunt zijn. Dat geldt voor hun medewerkers, maar ook voor de mensen waarmee ze samenwerken. Zo verzamelen ze mensen om hun heen met wie ze dolgraag de wereld veroveren.
Bedrijf in vijf woorden: Daadkrachtig, betrokken, modern, ambitieus, proactief
Omschrijving
Als Product Marketeer vertaal jij innovatieve concepten naar succesvolle marktintroducties. Jij combineert strategie, creatie en uitvoering. En doordat je op de hoogte bent van de laatste trends, weet jij hoe je merken kan laten groeien. Kortom: jij bent hét aanspreekpunt als het gaat om activatie, promotie en storytelling.
- Ontwikkelen en uitvoeren van marketingplannen voor een veelzijdig productportfolio
- Analyseren van consumentengedrag, markttrends en doelgroep inzichten en deze vertalen naar concrete strategieën
- Opzetten van campagnes en promoties die aansluiten op actuele trends en klantbehoeften
- Coördineren van productintroducties en activaties, zowel intern als extern
- Ontwikkelen van commerciële middelen zoals presentaties en POS-materialen
- Bewaken van merkconsistentie en het beheren van de activatiekalender
- Samenwerken met verschillende interne disciplines zoals design, kwaliteit en duurzaamheid
- Monitoren van resultaten en continu optimaliseren op basis van data en inzichten
Wat wij van jou verwachten
- Een afgeronde hbo- of wo-opleiding in marketing, communicatie of commercie
- Minimaal 5 jaar ervaring in een marketing gerelateerde functie, bij voorkeur in FMCG
- Creatief en analytisch vermogen: je denkt in ideeën, maar ook in resultaat
- Ervaring met het ontwikkelingen en visueel en inhoudelijk sterke communicatiemiddelen
- Een commerciële mindset waarmee jij de stakeholders weet te overtuigen
Jouw contactpersoon
Kristy Jas
Senior Consultant
Interesse? Benno helpt je graag verder!
Bel of mail Benno met al jouw vragen. Benno staat voor je klaar en helpt je graag!