Teamleider Montage
- Direct in dienst bij de opdrachtgever;
- Werken binnen een snelgroeiend en dynamisch bedrijf;
- Een organisatie waar je jezelf kan zijn en waar hospitality centraal staat;
- Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrije pensioenregeling, winstdelingsregeling;
- Overuren krijg je terug in de vorm van geld of verlof;
- Lekkere koffie, fruit en lunch op het werk, daarnaast regelmatig gezellige borrels en vele andere leuke uitjes.
Over het bedrijf
Onze opdrachtgever bestaat dit jaar 50 jaar en zijn specialist in het leveren van meubilair aan de Horeca, Retail, Leisure, Onderwijs, Zorg en Office. Hospitality staat centraal in alles wat ze doen. Ze leveren maatwerk en zijn onderscheidend. Ze leggen de lat hoog en lopen voorop in de markt. Binnen de organisatie hangt een warme en informele sfeer, mensen voelen zich snel thuis en gaan als familie met elkaar om. Het is meer dan alleen stoelen en tafels verkopen; er worden unieke hospitality-concepten verkocht! Bedrijf in vijf woorden: Gastvrijheid, Hands-on, Dynamisch, Resultaatgericht, Creatief.
Omschrijving
Jij hebt oog voor detail en beschikt over twee rechter handen. Je werkt secuur en vindt het ook leuk om fysiek bezig te zijn! Aan jou de taak om er voor te zorgen dat de goederen gereed zijn voor transport naar de klant. Denk hierbij aan het monteren van het tafelblad aan het onderstel of de zitting van een stoel aan een frame. Nadat je dit hebt gedaan zorg je dat de producten worden gecontroleerd en compleet worden ingepakt. Je houdt je niet alleen bezig met nieuwe producten, ook ben je verantwoordelijk voor diverse reparaties van beschadigde goederen.
De afdeling bestaat uit 8 collega’s. Jij werkt mee in de operatie, maar bent ook verantwoordelijk voor de aansturing van het team en diverse administratieve werkzaamheden zoals de planning, uren- en verlofregistratie. Je zorgt er voor dat de kwaliteit gewaarborgd blijft en signaleert afwijkingen. Je neemt de leiding in gesprekken met betrekking tot inzetbaarheid, het functioneren en persoonlijke ontwikkeling.
Wat wij van jou verwachten
- Afgeronde Mbo opleiding;
- Ervaring in een soortgelijke rol;
- 32 tot 40 uur per week beschikbaar;
- Je bent een positief persoon en je houdt van aanpakken;
- Een dynamische omgeving past goed bij jou;
- Probleemoplossend vermogen;
- Handig en je vindt het leuk om fysiek bezig te zijn.
Jouw contactpersoon
Mabel Hense
Senior Consultant

Interesse? Kristy helpt je graag verder!
Bel of mail Kristy met al jouw vragen. Kristy staat voor je klaar en helpt je graag!